Inspirujące cytaty motywacyjne #189

Inspirujące cytaty motywacyjne – Nie jedź z nami – blog podróżniczy

„Tam gdzie warto jest dotrzeć, nie ma dróg na skróty”

Kiedy droga do naszych marzeń zdaje się nie mieć końca, a jej kraniec jedynie rozmywa się na linii horyzontu, łatwo jest o zwątpienie i pozostawienie planów. Tak prosto wówczas porzucić marzenia, jak prosto każą nam iść nasze ambicje. Cele zaczynają mieszać się z potrzebami, a ego staje się być jednie echem pośród okolicznej pustki.

Co zrobić kiedy stajemy na rozstaju dróg i nasza intuicja zdaje się zawodzić? Czy powinniśmy podążać za początkowo obranym celem mimo groma przeciwności losu? Co jeśli wybrana droga okazuje się być nieprawidłowa?

Grunt to nauczyć się słuchać własnego głosu serca. Umieć podążać za cichymi szeptami intuicji i trwać w swoich postanowieniach do końca. Żadna droga nie okaże się prawidłowa i nie przyniesie spełnienia, jeśli już na samym początku uznamy ją za „przegraną”.

W myśl tej zasady podjęłam kolejny etap rozwoju mojej „firemki”. Porzuciłam myśl o wszelkich trudnościach i pozyskałam kolejną pracę, dzięki której będę mogła opłacić m.in. rozwój przedsiębiorstwa. Podnajem salonu, w którym wykonuję usługi i wszystkie koszty z nim związane, przecież same się nie sfinansują

Nadszedł kolejny czas ciężkiej pracy na ponad 2 etaty. Pracy, która jest inwestycją w coraz szybciej nadchodzącą przyszłość. Bez rezygnacji z powodu chwili zwątpienia i groma pobocznych problemów. Ale z ogromną wiarą, że tak długi marsz przyniesie zamierzony efekt.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *